Koncert finałowyW  piątek 5 stycznia 2018 roku w Domu Kultury "Słowianin" odbył się koncert finałowy XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 35 im. Jana Pawła II oraz parafię p.w. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie. W koncercie wystąpili laureaci wszystkich kategorii wiekowych uczestniczący w przeglądzie, od przedszkolaków po uczniów szkół ponadgimnazjalnych, soliści i zespoły wokalno – muzyczne.

LaureaciLista laureatów XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej, którzy wykonają swoje utwory podczas koncertu galowego w dniu 5 stycznia 2018r., w Domu Kultury ,,Słowianin"

XIX Festiwal Piosenki BożonarodzeniowejWyniki XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej z dnia 21 grudnia 2017r.

XIX Festiwal Piosenki BożonarozeniowejWyniki XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej z dnia 21 grudnia 2017r.

XIX Festiwal Piosenki BożonarodzeniowejWyniki XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej z dnia 20 grudnia 2017r.

XIX Festiwal Piosenki BożonarodzeniowejWyniki XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej z dnia 19 grudnia 2017r.

XIX Festiwal Pioseni BożonarodzeniowejWyniki XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej z dnia 19 grudnia 2017r.

FestiwalPonizej zamieszczamy kartę zgłoszeń do XIX edycji Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej. Informujemy jednocześnie iż w bieżącym roku jedyneym sposobem zgłoszenia uczestnika do Festiwalu, będzie wypełnienie karty i przesłanie jej do organziatorów.