gala festiwalu10 stycznia 2017r. w Domu Kultury ,,Słowianin”, odbył się finałowy koncert ,podczas którego wręczono nagrody laureatom tegorocznej edycji festiwalu. Zgromadzona publiczność wzięła udział w głosowaniu na ,,Nagrodę publiczności”. Zwycięzcą plebiscytu została Sandra Chorąży z Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie.

Nagrodę specjalną Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymały: Emilia Żygis z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Szczecinie i Martyna Bartosewicz  z gimnazjum w Chojnie

Koncert zakończyło wspólne wykonanie przez wszystkich laureatów i zaproszonych gości  festiwalowej pieśni finałowej,, Rodzi się Bóg”.

prze 20161214 1774975453Szanowni Państwo, wszystkich laureatów XVIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej (zdobywców I- III miejsca), zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów w dniu 10 grudnia 2017r. do Domu Kultury ,,Słowianin”w Szczecinie

chojnaInformujemy, że koncert galowy XVIII Szczecińskiego Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej odbędzie się 10 stycznia o godz. 1700 w Domu Kultury "Słowianin".

XVIII FestiwalJako ostatni w tegorocznej edycji Finału miejskiego XVIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej wystąpili uczestnicy w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Jury Festiwalu w składzie:

Agata  Kamińska

XVIII FestiwalW ostatnim dniu Finału miejskiego XVIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej na scenie zaprezentowali się uczestnicy najstarszych kategorii wiekowych. Jako pierwsi do konkursu przystąpili uczennicy i uczniowie gimnazjów  Po wielu przesłuchaniach Jury Festiwalu w składzie:

Agata  Kamińska

XVIII Festiwal Piosenki BożonarodzeniowejW drugim dniu zmagań w ramach XVIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej zaprezentowali się uczestnicy w kategorii Szkoły Podstawowe klasy IV - VI

Jury w składzie:
Agata  Kamińska

XVIII FestiwalW pierwszym dniu zmagań w ramach XVIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej zaprezentowali się nam również uczestnicy w kategorii Szkoły Podstawowe klasy I - III

Jury w składzie:
Agata Kamińska

XVIIIFestiwalW pierwszym dniu zmagań w ramach XVIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej zapadły pierwsze rozstrzygnięcia w "najmłodszej" kategorii. Jury w składzie:

Agata Kamińska