Straż MiejskaDnia 22.11.2017 r. gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli Straży Miejskiej. W spotkaniu wzięły udział dzieci klas 0. Wizyta miała na celu pogadankę na temat bezpieczeństwa, a dokładnie przypomnienie dzieciom zasad dotyczących kontaktów z osobami nieznajomymi. Celem zajęć było zapoznanie dzieci i zrozumienie przez nich podstawowych zasad: nie przyjmowania słodyczy, nie udzielania osobistych informacji, nie rozmawiania z obcymi, unikania odosobnionych miejsc, mówienia nie, nie wpuszczanie nieznajmowego do domu. Utrwalone zostały również telefony alarmowe.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze z aktywnym udziałem dzieci. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od funkcjonariusza pieczątkę za aktywne uczestniczenie w zajęciach.

Straż Miejska