III Koncert charytatywnyW piątek 2 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II odbył się III Iskierkowy Koncert Charytatywny pod hasłem „Muzyka otwiera serca”. W auli szkolnej przez blisko dwie godziny wybrzmiewały znane i lubiane utwory w tradycyjnych lub nowatorskich wykonaniach.

 

Publiczność wysłuchała utworów zagranych i wyśpiewanych przez uczniów klas I–VII szkoły podstawowej(Jakub Kisielewski, Katarzyna Bleczkowska, Franciszek Roniewicz, Martyna Szymkowiak, Aleksander Dębicz, Matylda Melzacka, Alicja Wojtkiewicz, Magdalena Kokosińska, Kacper Rybak, Natalia Maksymiuk, Amelia Prociak, Maja Cieślak, Michał Mikołajczak, zespół wokalno-instrumentalny „Kukułeczka”) oraz klas gimnazjalnych II i III naszej szkoły (Michalina Piórkowska, Dominika Kryzan, Karolina Obłoza, Filip Trzasko, Anna Laskowska oraz zespół wokalno-instrumentalny). Młodzi wykonawcy zaprezentowali wysoki poziom, a gromkie brawa świadczyły o tym, że kolejne występy wzbudzały zachwyt zgromadzonych.

Wśród licznie przybyłych gości były całe rodziny, przyjaciele, nauczyciele i pracownicy szkoły. Podczas tego magicznego wieczoru szkolny korytarz zamienił się w fuyer, w którym można było napić się gorącej kawy, herbaty i skosztować słodkości przygotowanych przez dzieci i rodziców naszej szkoły.
Zebrane podczas trwania koncertu fundusze przekazane zostaną w całości na konto akcji  Iskierka Radości-Szczecińskie Szkoły Potrzebującym.
Dziękujemy organizatorom koncertu: pani Anecie Szmudzińskiej, pani Monice Jakubcewicz, panu Pawłowi Korniczowi i panu Krzysztofowi Seroczyńskiemu, wykonawcom, opiekunom i wszystkim przyjaciołom szkoły, których serca w ten mroźny wieczór otwarła muzyka.

Fotorelacja z przebiegu koncertu