Mam Talent 2018W piątek 18 maja w Szkole Podstawowej nr 35 odbyła się III edycja konkursu Mam Talent. W tym roku do Szkoły Podstawowej dołączyły oddziały gimnazjalne. W imprezie wzięła więc udział jeszcze większa niż co roku liczba uczestników (ok. 1300). Cała społeczność szkolna zebrała się w hali gimnastycznej, by wspólnie obejrzeć i wysłuchać 22 finalistów, wyłonionych podczas wcześniejszych przesłuchań. Mieliśmy okazję podziwiać śpiew, taniec towarzyski, układy gimnastyczne zarówno solowe, jak i w zespołach, zespół ludowy, grę na flażoletach, pianino, gitarę elektryczną, gitarę klasyczną, zespół wokalny.

Jury przyznawało nagrody w dwóch kategoriach :

klasy 1 - 4

1 miejsce - nagroda - czek na 350 zł
Patrycja Surowiecka - układ gimnastyczny

2 miejsce - nagroda - czek na 250 zł
Amelia Zielińska i Konrad Szulc - taniec towarzyski

3 miejsce - nagroda czek na 200 zł
Zespół instrumentalny ( flażolety) ,,A i vistulo lop"

Wyróżnienia :
Zespół ludowy Kukułeczka ,,Krakowiak",
Julia Białkowska i Gracjan Czuja - układ taneczny ,,Piotruś Pan",
Antonina Kondarewicz - śpiew ,,Meluzyna"

klasy 5 - oddziały gimnazjalne

1 miejsce - nagroda czek na 350 zł
Filip Trzasko - śpiew ,,Sway"  z repertuaru Michaela Buble

2 miejsce - nagroda czek na 250 zł
Kornelia Janusz i Amelia Janusz - ,,Love me Do" - śpiew, gra na gitarze i harmonijce ustnej

3 miejsce - nagroda czek na 200 zł
Dominika Kryzan - śpiew ,,Nie mów mi nie"

Wyróżnienia :
Karolina Obłoza - śpiew ,,Papaoutai"
Michalina Piórkowska - gitara elektryczna ,,Marsz turecki"

Publiczność poprzez glosowanie po raz kolejny wybrała swojego faworyta: nagrodę, czyli czek na 200 zł otrzymała Dominika Kryzan za wykonanie piosenki ,,Nie mów mi nie"
Jak co roku wybrano również cztery najciekawiej przebrane i najlepiej kibicujące klasy : 3f, 3g, 4f, 4g, których uczniowie otrzymali paczki ze słodyczami.
Nagrody pieniężne oraz pomoc w organizacji zawdzięczamy Radzie Rodziców naszej szkoły, natomiast nagrody słodkie dla wyróżnionych oraz dla klas kibicujących ufundowała Rada Osiedla.
W przerwie ( podczas obrad jury ) wystąpił zespół taneczny Shock Dance oraz Iluzjonista Regi, a uczniowie zostali poczęstowani sokiem i słodkim batonikiem. Wspólną zabawę zakończyliśmy z uśmiechami na twarzach i nadzieją na spotkanie za rok.

Ponizej zdjęcia z przebiegu całej imprezy