Warsztaty z Moniką Pyrek22 stycznia klasy 1A,  2C oraz 3E wzięły udział w niezwykłym sportowym wydarzeniu, jakim były warsztaty skoku o tyczce  -  Monika Pyrek Camp w Netto Arenie.
Podczas tych warsztatów dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały podstawowe elementy treningu tyczkarskiego oraz mogły zaliczyć, uzyskać pierwsze  wysokości w życiu!

 

Zajęcia odbywały się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej (trenerów Mistrzów i Mistrzyń skoku o tyczce) oraz samych Mistrzów Sportu. Celem projektu jest zachęcenie uczestników do aktywności fizycznej, promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, w tym w szczególności promocja oraz przybliżenie dyscypliny sportowej skoku o tyczce.
Oprócz wspaniałej sportowej  zabawy,  mieliśmy także okazję spotkać panią Monikę Pyrek i zdobyć autograf.  To były niesamowite i ciekawe doświadczenia.  Może ktoś z nas w przyszłości zostanie mistrzem skoku o tyczce? Niektórzy już o tym marzą…