obiadyInformujemy iz sprzedaż obiadów abonamentowych na marzec 2018r. odbędzie się według następującego harmonogramu:

Dień otwarty szkołyDyrekcja i Grono pedagogiczne Szkoły  Podstawowej  nr  35 im. Jana Pawła II w Szczecinie serdecznie zapraszają na Dzień otwarty szkoły, który odbędzie się 6 marca 2018r. w godz. od 17:00 - 19:00

W programie:

• spotkanie w auli z dyrekcją i nauczycielami
  • program artystyczny w wykonaniu uczniów kl. I-III

Po spotkaniu w auli zapraszamy do zwiedzania szkoły, sal lekcyjnych, sali  komputerowej, świetlicy, szatni.

w salach będą czekały na dzieci zajęcia - interaktywne, plastyczne, matematyczne, bajki, gry i zabawy ruchowe,interaktywne zabawy z językiem angielskim, zabawy z chustą klanza w świetlicy

Serdecznie zapraszamy!

Orlik przy SP 35 SzczecinDrodzy Mieszańcy Osiedla

Z przyjemnością informuję, iz dnia 5 lutego 2018 roku na kompleksie boisk sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012" rozpoczęła się budowa bieżni finansowana ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Półkolonie zimoweJuż od poniedziałku 15 stycznia rozpoczynaja się półkolonie zimowe w naszej szkole. Poniżej zamieszczamy informacje związane z przebiegiem wydarzenia:

przedszkolakiPonizej zamieszczamy harmonogram przerwy wkakacyjnej we wszystkich szczecińskich przedszkolach publicznych i oddziałach przedszkolnych szkół podstawowych.

Półkolonie zimoweSzkoła Podstawowa nr 35 dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na zajęcia półkolonijne Zima 2018. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły  pod numerem telefonu 91 44 22 465

obiadyInformujemy iz sprzedaż obiadów abonamentowych na styczeń 2018r. odbędzie się według następującego harmonogramu:

Przejsćie dla pieszychUprzejmie informujemy, że w dniach 27 – 29.12.2017 nie zapewniamy dzieciom opieki  na przejściu dla pieszych przy ul. Warcisława.